AMP = Більше користувачів з пошукових систем.

AMP - Accelerated mobile pages , назва сама говорить за себе. Це нова технологія яку Google анонсувала 7 жовтня 2015 року, відтоді минуло не так багато часу, а технологія зробила великий крок в ВЕБ будівництві.

Основна суть її заключається в спрощені html коду , для прискорення відображення контенту, тобто, деякі сторінки з часом завантаження в 10 секунд, можна оптимізувати до 1 секунд і менше.

Навіть якщо ви не володієте мовами програмування ви можете скористатися новою технологією AMP і збільшити трафік і задовольнити самих нетерплячих користувачів. Вам більше всього пощастило якщо у вас CMS WordPress, для неї вже є два дуже гарних плагіна, це: AMP і AMP for WP – Accelerated Mobile Pages , це два різні плагіни. AMP вже має стабільну версію, я раджу AMP .

Як встановити плагін AMP на WordPress.

Встановити плагін amp дуже просто:

  1. Зайдіть в панель керування WordPress.
  2. Натисніть Плагіни > додати новий плагін.
  3. В формі пошуку ведіть amp, натисніть встановити потім активувати.

Після активації вам буде доступні налаштування для плагіну amp .

Не лякайтесь того що налаштувань так мало, плагін все зробить за вас. В налаштуваннях ви побачите помилки валідації, це теж не страшно, це інформування вас про те що плагін знайшов html розмітку яка не відповідає стандарту amp і вирізав її.